Оголошено конкурс презентацій «Innovations in Biotechnology» з англійської мови та біологічних наук серед студентів 5-го курсу ФБТ

З метою створення умов задоволення освітніх потреб та підтримки обдарованих студентів факультету біотехнології і біотехніки КПІ ім. Ігоря Сікорського буде проведено конкурс презентацій «Innovations in Biotechnology» з англійської мови та білологічних наук серед студентів 5-го курсу ФБТ у період з 14 по 19 лютого 2022 року у дистанційному режимі.

Детальну інформацію та умови конкурсу ви можете дізнатись у відповідальної за методичне об’єднання викладачів англійської мови ФБТ Тарасюк Наталії Іванівни за телефоном +380974324942 (Viber, Telegram) або за електронною адресою kamgs3fbt@ukr.net.