Міжнародна діяльність

Кафедра веде активну міжнародну діяльність та бере участь в організації та проведенні міжнародних науково-практичних конференцій, учасниками яких є наукові діячі з таких країн як: Білорусія, Ізраїль, Швеція, Молдова, Німеччина, Таджикистан, Чехія тощо.
Викладачі кафедри відвідали тренінги та провели семінари (участь у проекті Британської Ради «Англійська мова для університетів»): «Frameworks for activities and tasks», «CiVELT: Essentials», «CiVELT: Language of ESP», «The language of ESP: lexis and vocabulary», «Authentic materials for ESP classroom», «Materials in ESP: adapting and evaluating the given coursebook», «The differences between ESP and EGP». Також було відвідано семінари Pearson English Language Forum, New Generation Education та «Міжнародний досвід здійснення моніторингу викладання іноземної мови».
Викладачі кафедри беруть активну участь у роботі міжнародних наукових організацій:
-TESOL Ukraine (Teachers of English to Speakers of Other Languages),
– BESIG (Business English Scientific Interest Group),
– IATEFL,
– Українське відділення міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної (Supported by British Council Ukraine),
– Проект Британської Ради «Англійська мова для університетів».
Кафедрою було організовано Міжнародну студентську конференцію «Ukrainian and foreign science: yesterday, today, tomorrow».
Також, кафедра брала участь в організації та проведенні міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні підходи та інноваційні тенденції у викладанні іноземних мов» (Modern trends and innovations in teaching foreign languages)».
В рамках проекту «Англійська мова для університетів» було створено спільноту «KPI: English for Universities Project», до складу якої увійшли викладачі ESP та викладачі і лектори (EMI), які викладають фахові дисципліни англійською мовою.
Кафедра продовжує працювати над розширенням вже існуючих шляхів співробітництва з університетами-учасниками програми академічної мобільності ERASMUS +