Оголошено конкурс презентацій «Technology and Society» з англійської мови та інженерної справи серед студентів 3-го курсу РТФ

З метою створення умов задоволення освітніх потреб та підтримки обдарованих студентів радіотехнічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського конкурс «Technology and Society» з англійської мови та інженерної справи серед студентів 3-го курсу РТФ у період з 7 по 11 березня 2022 року, через обставини в Україні та оголошення воєного стану, конкурс буде проводитися з 4 по 7 квітня 2022 у дистанційному режимі.

Детальну інформацію та умови конкурсу ви можете дізнатись у відповідальної за методичне об’єднання викладачів англійської мови Пастушенко Оксана Анатоліївна за телефоном +380930282901 (Viber, Telegram) або за електронною адресою 0282901@gmail.com