Оголошено конкурс презентацій «Innovations in IT» з англійської мови та комп’ютерних наук серед студентів 3-го курсу ІПСА

З метою створення умов задоволення освітніх потреб та підтримки обдарованих студентів інституту прикладного системного аналізу КПІ ім. Ігоря Сікорського конкурс «Innovations in IT» з англійської мови та та комп’ютерних наук серед студентів 3-го курсу ІПСА, який було заплановано на період з 21 по 25 березня 2022 року, через обставини в Україні та оголошення воєного стану, буде проводитися з 18 по 22 квітня 2022 у дистанційному режимі.

Детальну інформацію та умови конкурсу ви можете дізнатись у відповідальної за методичне об’єднання викладачів англійської мови Духаніної Наталії Мар’янівни за телефоном +380503570848 (Viber, Telegram) або за електронною адресою kamgs3ipca@ukr.net