Результати конкурсу презентацій «Technologies in Medicine» з англійської мови та медико-інженерної справи серед студентів 3-го курсу ФБМІ!

Задля задоволення освітніх потреб та сприяння розвитку творчих здібностей обдарованих студентів факультету біомедичної інженерії КПІ ім. Ігоря Сікорського було проведено конкурс презентацій «Technologies in Medicine» з англійської мови та медико-інженерної справи серед студентів 3-го курсу ФБМІ у період з 11 по 15 квітня 2022 року у дистанційному режимі.

Переможці конкурсу презентацій:

1 місце: Слюсарев Дмитро (БС-93), Сатановська Катерина (БР-91), Цибулько Василиса (БМ-92), Гончарова Дар’я (БС-92);

2 місце: Гринь Олександра (БС-93), Бар’як Вікторія (БС-92), Вінічук Анастасія (БМ-92);

3 місце: Шкребтан Владислав (БС-93), Дуваров Юрій (БМ-92), Марочканич Денис (БС-92).