Міжнародна студентська конференція Ukrainian and Foreign Science: Yesterday, Today, Tomorrow

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”

Факультет Лінгвістики

Кафедра англійської мови гуманітарного спрямування №3

Шановні студенти 1 та 2 курсів!

Запрошуємо  вас взяти участь у роботі Міжнародної студентської конференції Ukrainian and Foreign Science: Yesterday, Today, Tomorrow, яка відбудеться 1 грудня 2022 р.

Програма роботи конференції передбачає роботу пленарних та секційних засідань  в онлайн режимі.  Участь в конференції безкоштовна. Робоча мова конференції: англійська Збірник матеріалів конференції буде розміщено у відкритому доступі на сайті конференції: http://sckamgs3.kpi.ua/YTT2022

Кінцевий термін подання тез – 15 листопада  2022 року

Для участі у конференції необхідно:

1. Заповнити електронну форму учасника конференції (співавтори подають одну спільну форму) за посиланням http://surl.li/ddxed
  2. Надіслати електронний варіант тез доповіді англійською мовою, оформлений відповідно до вимог, на електронну адресу studconf.kamgs3@gmail.com з зазначенням назви обраної секції в темі листа («Природничі науки», «Технічні науки» , «Суспільні науки» ), назва файлу англійською мовою (Прізвище_Tezy.doc).

Тези доповідей повинні відповідати таким вимогам:

1. Частка авторського внеску має склада ти не менше 85 % від загального об’єму тез (частка авторського внеску перевіряэться системою ,Антипалгіат)
  2. Файл з тезами повинен бути у форматі DOC і містити в назві прізвище та ініціали автора, наприклад: PetrenkoMV_proceedings.
  3. Текст повинен бути набраний в WORD у форматі А4, гарнітура Times New Roman, розмір шрифту 14, міжрядковий інтервал 1.0, поля сторінок – 2 см., абзац – 1,25 см, вирівнювання по ширині.
  4. Рисунки, малюнки, діаграми, схеми, блок-схеми, графіки, таблиці повинні бути з обтіканням тексту “Навколо рамки”.
  5. Обсяг – до 3-х сторінок.
  6. Список використаних джерел оформлюється в АРА стилі https://edubirdie.com/citation/apa/cite-a-webpage Використовуйте “manualinput”

Послідовність розміщення:

1-й рядок: назва доповіді (вирівнювання по центру, шрифт жирний, великими літерами).

2-й рядок: ім’я та прізвище автора (жирний курсив, вирівнювання по центру);

3-й рядок: місце навчання: факультет/інститут, ЗВО (курсив, вирівнювання по центру).

Через один рядок відступу друкуються тези доповіді.

Через один рядок відступу друкуються список використаних джерел (References) оформлений за стандартом APA (http://www.apastyle.org/).

Посилання на використані джерела у тексті необхідно оформлювати у круглих дужках, в яких зазначаються прізвище автора, рік видання, сторінка на яку посилаєтесь. Наприклад: Students often had difficulty using APA style (Jones, 1998, p. 199). Або Jones (1998) stated, “Students often had difficulty using APA style” (p. 199).

ДО ПУБЛІКАЦІЇ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ ТЕЗИ, В ЯКИХ:

1. цитування перевищує 15% від загального об’єму тез;
  2. наявна інформація, оприлюднення якої обмежується «Зводом відомостей що становлять державну таємницю», затвердженим наказом СБУ № 440 від 12.08.2005 р. та зареєстрованим у Міністерстві юстиції України № 902/11182 від 17.08.2005 р., та «Переліком службової інформації, що є власністю держави у галузі освіти і науки України», затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України № 319 від 18.03.2015 р.;
  3. відомості, на які можуть бути оформлені патенти;
  4. використані джерела без відповідного посилання.

Планується робота таких секцій:

Engineering Sciences / Технічні науки

Earth science

Medicine

Physics

Бажаючі виступити на конференції повинні надіслати презентації доповідей на електронну адресу

studconf.kamgs3@gmail.com  до 28.11.2022 р.

Презентації повинні відповідати таким вимогам:

1. Презентація має бути виконана у програмі PowerPoint і містити в назві прізвище та ініціали автора, наприклад: PetrenkoMV_presentation.
  2. Обсяг презентації: 10-12 слайдів
  3. Орієнтовний час доповіді: 5-7 хвилин

Оргкомітет:

факультет лінгвістики, кафедра англійської мови гуманітарного спрямування №3, кімн. 625, корпус 7, пр-т Перемоги, 37,  Київ, 03056

Тел. для довідок: (044) 204 82 05 e-mail: sudconf.kamgs3@gmail.com

Контактна особа: Корницька Юлія Анатоліївна  (050) 9159 271 (Viber, Telegram)

Інформаційний лист конференції:
КОНФЕРЕНЦІЯ – ІНФОЛИСТ