Результати конкурсу презентацій «Business ethics and framework» з англійської мови та економічних наук серед студентів 3-го та 4-го курсів ФММ!

Задля задоволення освітніх потреб та сприяння розвитку творчих здібностей обдарованих студентів факультету менеджменту та маркетингу КПІ ім. Ігоря Сікорського було проведено конкурс презентацій «Business ethics and framework» з англійської мови та економічних наук серед студентів 3-го та 4-го курсів у період з 24 по 29 жовтня 2022 року у дистанційному режимі.

Переможці конкурсу презентацій:

1 місце: Ірина Титаренко, УЛ-91; Анастасія Іванова, УЗ-91; Ольга Климович, УК-01

2 місце: Альона Дімітрова, УЛ-91; Олександра Фандо, УЗ-91; Вікторія Плехова, УК-01

3 місце: Євгенія Шмиглюк, УЛ-91; Владислава Забродіна, УЗ-91; Жанна Попович, УП-01