Результати конкурсу презентацій «Cybersecurity – challenges for education and science» з англійської мови та комп’ютерних наук серед студентів 3-го курсу ФІОТ

Задля задоволення освітніх потреб та сприяння розвитку творчих здібностей обдарованих студентів факультету інформатики та обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського було проведено конкурс презентацій «Cybersecurity – challenges for education and science»  з  англійської  мови та комп’ютерних наук серед  студентів 3-го курсу у період з 19 по 24 грудня 2022 року у дистанційному режимі.

Переможці конкурсу презентацій:

I місце – Литвин Анастасія, ІП-02; Булботка Надія, ІК-02; Кошова Анастасія, ІА-04; Хомра Катерина, ІА-01;

II місце – Опалатенко Олександр, ІА-02; Павлюченко Надія, ІК-03; Перевознюк Юлія, ІА-01; Скотаренко Анастасія, ІА-04;

III місце – Кондращенко Вадим, ІА-02; Кухарук Олександр, ІП-03; Помазан Нікіта, ІК-02; Томаш Олександр, ІО-02.