Оголошено конкурс презентацій «Cybersecurity – challenges for education and science» з англійської мови та комп’ютерних наук серед студентів 1-го курсу ФІОТ

Шановні студенти факультету інформатики та обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського! З метою створення умов задоволення ваших освітніх потреб та підтримки творчих здібностей буде проведено конкурс презентацій «Cybersecurity – challenges for education and science» з англійської мови та комп’ютерних наук з нагоди 125-річчя КПІ ім. Ігоря Сікорського. Конкурс пройде серед студентів 1-го курсу ФІОТ у період з 16 по 21 жовтня 2023 року у дистанційному режимі. Всі бажаючі запрошуються до участі!

Детальну інформацію та умови конкурсу ви можете дізнатись у відповідальної за методичне об’єднання викладачів англійської мови ФІОТ Грабар Ольги Володимирівни за електронною адресою kamgs3fiot@ukr.net.