Оголошено конкурс презентацій «Corporate social responsibility of business» з англійської мови та економічних наук серед студентів 3-го та 4-го курсів ФММ

Шановні студенти факультету менеджменту та маркетингу КПІ ім. Ігоря Сікорського! З метою створення умов задоволення ваших освітніх потреб та підтримки творчих здібностей буде проведено конкурс презентацій «Corporate social responsibility of business» з англійської мови та економічних наук з нагоди 125-річчя КПІ ім. Ігоря Сікорського. Конкурс пройде серед студентів 3-го та 4-го курсів ФММ у період з 23 по 28 жовтня 2023 року у дистанційному режимі. Всі бажаючі запрошуються до участі!

Детальну інформацію та умови конкурсу ви можете дізнатись у відповідальної за методичне об’єднання викладачів англійської мови ФММ Колосової Ганни Андріївни за електронною адресою kamgs3_fmm@ukr.net.