Результати конкурсу презентацій «Cybersecurity – challenges for education and science» з англійської мови та комп’ютерних наук серед студентів 1-го курсу ФІОТ

Задля задоволення освітніх потреб та сприяння розвитку творчих здібностей обдарованих студентів факультету інформатики та обчислювальної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського було проведено конкурс презентацій «Cybersecurity – challenges for education and science»  з  англійської  мови та комп’ютерних наук серед  студентів 1-го курсу у період з 16 по 21 жовтня 2023 року у дистанційному режимі.

1 місце – Зелюк Юлія ІП-32, Павлюк Вероніка ІА-32, Вергун Катерина ІК-34, Шліханов Дмитро ІС-32, Ужаков Нікіта ІС-31;

2 місце – Андруцький Антон ІП-34, Савенко Ярослав ІА-32, Пахнюк Катерина ІО-32, Соха Андрій ІС-31, Ковалюк Валерія ІС-32;

3 місце – Глинка Марія ІП-32, Перегуда Павло ІА-33, Заранік Максим ІА-33, Мосієвіч Богдана ІС-34, Сичов Олександр ІС-32.